Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Celal Köse Bayramı işaret etti

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Saat Kulesi etrafında başlatılan estetik dönüşüm çalışmalarını Ramazan Bayramı'na kadar tamamlamak istediklerini söyledi.

Celal Köse Bayramı işaret etti
03 Mayıs 2021 10:00
546

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Saat Kulesi’nden Dörtyol’a, yine Saat Kulesi’nden Askerlik Şubesi’ne olan bölümde start alan estetik ve ışıklandırma çalışmalarını yerinde denetledi. Tam kapanma olduğu için esnafın büyük bölümünün işyerlerinin kapalı olduğunu, bunun da ekipleri olumlu yönde etkilediğini belirten Köse, çalışmaları Bayrama kadar bitirerek, şehir vizyonuna uygun yeni bir cadde kazanacaklarını söyledi.

Yozgat Belediyesi’nin Kent Kimliği oluşturmak, ışıklandırması, kaldırımı ile göz alıcı caddeler oluşturmak için başlattığı yenileme çalışmalarının ikinci bölümü hızla sürüyor.

BAŞKAN YERİNDE İNCELEDİ

Saat Kulesi- Dörtyol Kavşağı, Saat Kulesi Askerlik Şubesi arasında tam kapanmayla birlikte start alan estetik dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Celal Köse, Ramazan Bayramı’nı işaret etti. Pandemi dolayısıyla tam kapanma kararı alınmasıyla birlikte Belediye olarak Yozgat’ın kalbi konumundaki Saat Kulesi ve çevresinin daha estetik ve daha güzel bir görünüme kavuşmasını amaçladıklarını belirten Başkan Köse, “Vatandaşlarımızı mağdur etmeden ancak Şehrimize yakışan bir çalışma yapılacak. Bizim tek derdimiz tek amacımız Yozgat’ımıza en iyi en güzel hizmeti sunmaktır. İnşallah yapılan ve yapımı devam eden projelerimizin tamamlanmasıyla şehrimizin  gelişimi ve hemşerilerimizin yaşam standartlarını daha da yükselteceğiz” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar