Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Çamlık Mili Parkı yoluna Turizm yolu düzenlemesi

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Türkiye’nin ilk Milli Parkı olan Çamlık Milli Parkı yolunu Turizm yolu olarak yeniden düzenleme çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Çamlık Mili Parkı yoluna Turizm yolu düzenlemesi
12 Ağustos 2021 10:43
770

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse Türkiye’nin ilk Milli Parkı olan Çamlık Milli Parkı yolunu Turizm yolu olarak yeniden düzenleme çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Belediye Başkanı Celal Köse, yaptığı açıklamada, Yozgat’la adeta özdeşleşmiş Çamlık Milli Parkının Merkez’de ve dışarıdan gelen vatandaşların en fazla tercih ettiği alan olduğunu vurguladı.


Çamlığın Yozgat’ın vitrini konumunda olduğunu söyleyen Başkan Köse, “Çamlık Milli Parkı merkez ve dışarıdan gelen vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor. Ayrıca il jandarma komutanlığımız ve polis okulumuza gelen misafirler ve öğrenciler de bu yolu kullanıyor. Öncelikle bu yolumuzda genişletme çalışması yapıldı.

Şimdi ise altyapı çalışmalarına başlıyoruz. Yol ve kaldırım çalışmalarını da tamamlayıp ışıklandırma yapacağız. Yol kenarındaki evlerin boyalarını yenileyeceğiz, bazı binalara da cephe giydirmesi yaparak, caddemizi daha güzel bir görünüme kavuşturacağız.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar