Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Bozok Halk Otobüsleri Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır!
Bugün başlayan eğitim öğretim yılında ilimizde toplu taşıma hizmeti veren S.S Bozok Şehir İçi Dolmuşçular Kooparitifi otobüslerinin tamamında tüm tedbirler alındı.
Bozok Halk Otobüsleri Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır!
06 Eylül 2021 16:07
1013

Ergül Mobilya

Okullarda yüz yüze eğitimin başlamasıyla ilimizde toplu ulaşımı sağlayan S.S Bozok Şehir İçi Dolmuşçular Kooparitifi, salgın sebebiyle otobüslerinin tamamında tüm tedbirler alındı.

Kooparatif Başkanı Adil Yıldız Ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu yazılı açıklamada; "Öncelikle Yeni Eğitim Öğretim Yılımızın Öğrencilerimize Öğretmenlerimize  Ve Ailelerimize Hayırlı Olmasını Diliyor. 
Kapanma olmadan Sağlıklı Bir Yıl geçirmeyi temenni ediyoruz. Covid Salgını nedeniye Gerek Araç içi temizlik, gerek Şoför Kılık Kıyafet ve Yolculara Yönelik önlemler gibi Tedbirlerimizi Tam olarak aldığımızı 
Söylemek isteriz. İlkokuldan üniversiteye tüm öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için güvenli ve sağlıklı taşımacılık adına gerekenleri, her yıl yaptığımız gibi bu yılda yapacağımızı bildirmek isteriz.
Tekrardan yeni eğitim öğretim yılının tüm milletimize hayırlı olmasını diler, salgından arınmış Sağlıklı günlerde buluşabilmeyi temmeni ederiz." dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar