Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Birlik ve Beraberlik için Haydi Yozgat, Valilik öncülük edecek

Yozgat Valiliği Yiğitler Şehri Yozgat Esnafına Sahip Çıkıyor sloganıyla başlattığı esnafa destek programında vatandaşlardan destek istedi.

Birlik ve Beraberlik için Haydi Yozgat, Valilik öncülük edecek
18 Nisan 2021 15:10
569

Ergül Mobilya

Yozgat Valiliği Yiğitler Şehri Yozgat Esnafına Sahip Çıkıyor sloganıyla başlattığı esnafa destek programında vatandaşlardan destek istedi. Valilik ihtiyaç sahipleri için yapılacak olan alışverişin pandemi sürecinde zor günler geçiren küçük esnaflardan yapılarak onlara destek olunmasını istedi.

Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamada; “Her gün selamlaştığın, veresiye alışveriş yaptığın, kimi zaman anahtarını, kimi zaman çocuğunu emanet ettiğin esnafını unutma.

Biliyoruz ki Yiğitler Şehri Yozgat esnafına sahip çıkar. İhtiyaç sahiplerine yapacağınız yardımları (gıda kolisi, giyim, vb.) hazırlarken pandemi nedeniyle zor günler geçiren küçük esnafımızı da unutmayalım. Onlardan alışveriş yaparak destek olalım.

Yardımlaşma, sabır, birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı bu ayda, ayni yardımlarınızı (gıda kolisi, giyim, v.b) sosyal yardımlaşma Vakfımız aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.” İfadelerine yer verildi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar