Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Köse: Şehrimizin bir eksikliğini daha gideriyoruz

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, ilde gençlere yönelik sosyal alanların oluşturulmasına yönelik hayata geçirdikleri “Gençlik ve Kültür Merkezi” projesinin temel betonunu attıklarını belirterek, gençler için şehrin bir eksikliğini daha giderdiklerini söyledi.

Başkan Köse: Şehrimizin bir eksikliğini daha gideriyoruz
02 Eylül 2021 22:33
876

Ergül Mobilya

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse çalışmalarını devam ettiriyor. Gençlik ve Kültür Merkezi projesi inşaatı hızla devam ettiriliyor. Gençlere yönelik olan proje hakkında bilgi veren Başkan Köse;geleceğin teminatı olan gençlerin sosyal anlamda dinlenebilecekleri, dinlenirken etkinlik yapma, kitap okuma gibi pek çok donatılara sahip Gençlik ve Kültür Merkezini gençlerin hizmetine sunacaklarını söyledi.


Köse, “Genç kardeşlerimizin yeni adresi, şehrimizin büyük bir eksiğini giderecek olan Gençlik ve Kültür Merkezi projemizin temel betonunu attık. Gençlerimize sosyalleşebilecekleri, ders çalışabilecekleri, kendilerini geliştirecekleri kimlikli bir merkez inşa ediyoruz. İçerisinde; Kütüphane, Etüt Salonları, Çalışma Salonları, Toplantı Salonları, Seminer Salonları, Etkinlik Odası, Sergi ve Fuaye Salonu Kafeterya ve Atölyeler yer alacak.” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar