Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Başkan Ekinci Yiğitalp’e Nefes Oldu
Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, Yiğitalp'e destek olmak için Sorgun Şakir Efendi Şehir Meydanında kurulan stantları ziyaret ederek yapılan organizasyon giderlerini karşılayıp, aldığı pastaya 10 bin lira vererek destekte bulundu.
Başkan Ekinci Yiğitalp’e Nefes Oldu
07 Temmuz 2021 10:57
646

Ergül Mobilya

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, SMA hastası Yiğitalp'i yalnız bırakmadı. Başlatılan kampanya kapsamında Şakir Efendi Şehir Meydanında giderleri belediyeye ait olarak yapılan organizasyonda kurulan stantlara ziyaret gerçekleştirerek, yetkililerden destek kampanyasının son durumu hakkında bilgi aldı. Aldığı pastaya 10 bin lira veren ve iş adamlarına da iyi bir örnek teşkil eden Başkan Ekinci büyük takdir topladı.

Kampanyanın başarıya ulaşacağından kuşku duymadığını belirten Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, "Yozgat ve ilçelerinden herkesin elinden geldiği kadar destek olacağından şüphem yok, çok az bir zamanı kalan yavrumuz için Sorgun Belediyesi olarak çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Meydanımızda açılan stantlar ve ihtiyaç olan tüm malzemelerin karşılanması noktasında ilçemizde faaliyet gösteren dernekler ve vatandaşlarımız ile birlikte SMA hastası küçük Yiğitalp için örnek bir birliktelik sergiledik. Biz de gücümüz ölçüsünde destek olmaya çalıştık. İnşallah Yiğit yavrumuzun Amerika'ya gitmesi için gereken para toplanacaktır. Bundan kuşkumuz yok. Bugünkü etkinliğimizden toplanan 32 bin 558 TL ile Sorgun bu yolda bizde varız dedi. Bizim kanımızda olan birlik ve beraberlik duygusu ile Yiğit yavrumuzun tedavisi için gereken parayı toplayıp bu meydanda koşup oynadığı zamanları göreceğiz" dedi. 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar