Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Ekinci Yiğitalp’e Nefes Oldu

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, Yiğitalp'e destek olmak için Sorgun Şakir Efendi Şehir Meydanında kurulan stantları ziyaret ederek yapılan organizasyon giderlerini karşılayıp, aldığı pastaya 10 bin lira vererek destekte bulundu.

Başkan Ekinci Yiğitalp’e Nefes Oldu
07 Temmuz 2021 10:57
677

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, SMA hastası Yiğitalp'i yalnız bırakmadı. Başlatılan kampanya kapsamında Şakir Efendi Şehir Meydanında giderleri belediyeye ait olarak yapılan organizasyonda kurulan stantlara ziyaret gerçekleştirerek, yetkililerden destek kampanyasının son durumu hakkında bilgi aldı. Aldığı pastaya 10 bin lira veren ve iş adamlarına da iyi bir örnek teşkil eden Başkan Ekinci büyük takdir topladı.

Kampanyanın başarıya ulaşacağından kuşku duymadığını belirten Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, "Yozgat ve ilçelerinden herkesin elinden geldiği kadar destek olacağından şüphem yok, çok az bir zamanı kalan yavrumuz için Sorgun Belediyesi olarak çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Meydanımızda açılan stantlar ve ihtiyaç olan tüm malzemelerin karşılanması noktasında ilçemizde faaliyet gösteren dernekler ve vatandaşlarımız ile birlikte SMA hastası küçük Yiğitalp için örnek bir birliktelik sergiledik. Biz de gücümüz ölçüsünde destek olmaya çalıştık. İnşallah Yiğit yavrumuzun Amerika'ya gitmesi için gereken para toplanacaktır. Bundan kuşkumuz yok. Bugünkü etkinliğimizden toplanan 32 bin 558 TL ile Sorgun bu yolda bizde varız dedi. Bizim kanımızda olan birlik ve beraberlik duygusu ile Yiğit yavrumuzun tedavisi için gereken parayı toplayıp bu meydanda koşup oynadığı zamanları göreceğiz" dedi. 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar