Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Ekinci’den Meclis mesaisi

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, Belediyenin çalışmalarını hızlandırmak ve patenti alınan Sorgun Yağlısının ve belediye bünyesinde faaliyet göstererek kadınların istihdama kazandırılmasını amaçlayan SORMEK’te yapılan ürünlerin tanıtımını sağlamak için biz dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Ekinci’den Meclis mesaisi
15 Aralık 2021 09:39
2170

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Ziyaretleri hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Ekinci:” Sorgun’umuza hizmet etmek için her gün bir öncekinden büyük bir azimle görevimizin başındayız. Bugünde mesaimizi Ankara’da yaptık.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Semih Yalçın, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sayın Ertuğrul Soysal, MHP Kayseri Milletvekili Sayın Baki Ersoy ve MHP Yozgat Milletvekilimiz Sayın Ethem Sedef’i ziyaret ederek gayretlerimiz sonucu Patentini aldığımız ‘Sorgun Yağlı’sını ve belediyemiz bünyesinde kurduğumuz SORMEK’te üretilen el emeği göz nuru çinilerimizi takdim ettik.

İlgi, alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Sorgun Belediyesi olarak bugün her alanda adı anılan, projeleri takdirle karşılanan örnek bir belediyeyiz. Bu gurur hepimizin ”dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar