Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Ekinci'den 2020 yılı değerlendirme toplantısı

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle 2020 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi.

Başkan Ekinci'den 2020 yılı değerlendirme toplantısı
22 Aralık 2020 14:28
631

Ergül Mobilya

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile bir araya gelerek 2020 yılı içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Ekinci, 2020 yılı içerisinde yapılan çalışmaları ve projeleri masaya yatırırken, 2021 yılı iş planlaması ve projeler hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Birim müdürlerini tek tek dinleyerek birimlerdeki çalışma ve iş akışı ile ilgili bilgiler alan Başkan Ekinci “Belediyelerin görevi kent halkının hayatını kolaylaştırmak ve gelişimin önünü açmaktır. Bu amaç doğrultusunda biz belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber ederek vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 2020 yılında salgın nedeni ile sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi yavaşlatmak zorunda kalsak da altyapı ve üst yapı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürdük. Sorgun da 2020 yılını çok verimli geçirdik, birimlerimiz çalışmalarını insanüstü bir gayret göstererek yaptılar. Aldığımız tepkiler ve geri dönüşler çok olumlu ‘Sorgun kent görüşüne kavuşmuş, şehir merkezi gibi olmuş’ diyor dışarıdan gelen misafirlerimiz ve bu bizleri mutlu ediyor. Pandemi sürecinde ise virüsün ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren bizler de belediyemizin tüm imkânlarını vatandaşlarımız için seferber ettik ve hemşehrilerimizin yanında olduk. Bu konuda görevlerinde üstün çaba ve gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Pandemi süreci devam etse bile çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2021 yılı Sorgun için büyük değişimlerin müjdecisi olacak ” dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar