Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Başkan Bektaş’tan Genel Kurul’a davet

Yozgat Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Bektaş, 10 Temmuz Cumartesi günü saat: 11.30’da Belediye Büyük Sinema Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısına Yozgat esnafını davet etti.

Başkan Bektaş’tan Genel Kurul’a davet
08 Temmuz 2021 03:04
951

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Uğur Bektaş, 10 Temmuz Cumartesi günü saat: 11.30’da Belediye Büyük Sinema Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısına Yozgat esnafını davet etti.

Başkan Bektaş, yaptığı açıklamada; dün olduğu gibi bundan sonrada Yozgat esnaf ve sanatkarının yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül’e de teşekkür eden Başkan Bektaş, “TESKOMB Genel Başkanı Hemşehrimiz Sayın Abulkadir Akgül’ün Yozgat’a olan desteği ve katkısına müteşekkiriz. Sayın Genel Başkanımızın sayesinde esnafımız özellikle pandemi döneminde bu zorlu süreci atlatmayı başarmıştır. Elbette pandeminin etkisi bitmiş değildir. Bizler birlik beraberlik içerisinde esnafımıza ve sanatkarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile 10 Temmuz Cumartesi günü saat: 11,30’da Belediye Büyük Sinema Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantımıza tüm halkımızı davet ediyorum.” diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar