Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni Belediyesi Yangın Bölgelerine Destek Tırı Yola Çıktı

Akdağmadeni Belediyesi'nin öncülük ettiği "Yangın Bölgelerine Destek Kampanyası"nda toplanan yardım malzemeleri Antalya bölgesine doğru yola çıktı.

Akdağmadeni Belediyesi Yangın Bölgelerine Destek Tırı Yola Çıktı
13 Ağustos 2021 10:37
482

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Bir hafta önce Akdağmadeni Belediyesi tarafından başlatılan ''Yangın Bölgelerine Destek Kampanyası'' sonucunda toplanan yardım malzemeleri Antalya bölgesine doğru yola çıktı. Akdağmadenili vatandaşların  büyük destekleriyle orman yangınlarında zarar gören vatandaşlara bir nebze olsun destek olmak amacıyla başlatılan yardım kampanyası sonucunda özellikle kullanılmamış beyaz eşya, mobilya ve mutfak malzemelerinde oluşan yardım tırı yangın bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaştırılacak. Akşam saatlerinde saat kulesi önünden hareket eden Akdağmadeni Belediyesi yardım tırını Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN , Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa AKPINAR ve Belediye Meclis üyeleri uğurladı.

Düzenlenen destek kampanyası hakkında bir açıklama yapan Başkan YALÇIN‘’ Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin talimatları, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ’ın koordinasyonuyla yangın bölgelerindeki vatandaşlarımızın yüreklerine su serpelim mağduriyetlerini bir nebze olsun giderelim gayreti ve düşüncesiyle yardım kampanyası başlatmıştık. Bugün itibariyle kampanyamız tamamlandı. Özellikle kullanılmamış mobilya, beyaz eşya ve mutfak malzemelerinden oluşan yardım tırımız yola çıkıyor. Kampanyamıza çok büyük bir ilgi göstererek fedakarlık yapan, destek veren tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.Cenab-ı Hakk Milletimize ve Devletimize zeval vermesin. Hiçbir vatandaşımızı mağdur ve mahcup etmesin. Böylesine büyük bir felaketi bizlere bir daha yaşatmasın inşallah’’ dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar