Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

AK Gençlerden ‘iftara 5 Kala’ Programı

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları tarafından hayata geçirilen ‘İftara 5 Kala’ sloganı ile Yozgat’ta araçları ile iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık ikramında bulunuldu.

AK Gençlerden ‘iftara 5 Kala’ Programı
29 Nisan 2021 11:02
478

Ergül Mobilya

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri saat kulesi civarında iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara hurma, su ikram edildi. İkramların yanında ise Koronavirüs tedbirleri kapsamında temizlik malzemeleri de verildi. Başkan Taşdemir yaptığı açıklamada şunları söyledi “"Bu etkinliğimizle birlikte iftara yetişemeyen yediden yetmişe tüm vatandaşlarımıza su ve hurma dağıtarak onlarla birebir iletişime geçiyoruz.

Bu güzel ve hayırlı bir çalışmadır. Bu çalışmayı Peygamber Efendimizin, ’Kim bir oruçluya iftar ettirirse, kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır. Üstelik bu sebeple oruçlunun sevabından hiçbir eksilme olmaz’ hadisinden yola çıkarak başlattık. Ayrıca bu etkinliğimizle birlikte gençlik sahada durmadan çalışmalarına devam ediyor ve sahada olan bir gençlik olduğumuzu, halkla iç içe olduğumuzu bu şekilde ifade ediyoruz. Bu etkinliğimizde emeği geçen İl Gençlik Kolları teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar


İBRAHİM VATANSEVVER
29 Nisan 2021 16:28
İFTARA 5 KALA SOKAGA ÇIKMA YASAGI YOK MU AK GEZENLERE

En çok okunanlar