Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

1 Proje 6 Hizmet

Akdağmadeni Belediyesi İlçenin  önemli eksikliklerinden biri olan ‘’Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesi için çalışmalara başladı. Çocukların gelişimine katkıda bulunmak, ilköğretime hazırlamak ve özellikle çalışan anne ve babaların destekçisi olmak için hazırlanan  ‘’ Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesinin  yapım ihalesi 12.10.2020 Pazartesi günü yapılacaktır.

1 Proje 6 Hizmet
06 Ekim 2020 16:52
341

Ergül Mobilya

Akdağmadeni Belediyesi İlçenin  önemli eksikliklerinden biri olan ‘’Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesi için çalışmalara başladı. Çocukların gelişimine katkıda bulunmak, ilköğretime hazırlamak ve özellikle çalışan anne ve babaların destekçisi olmak için hazırlanan  ‘’ Kreş ve Gündüz Bakım Evi’’ projesinin  yapım ihalesi 12.10.2020 Pazartesi günü yapılacaktır. Toplamda 2101 m2 alan üzerine kurulacak Kreş ve Gündüz Bakım Evi Projesi içerisinde  0 -4 yaş grubu gündüz bakım evi,  4 – 6 yaş kısmi zamanlı ve tam gün kreş, Kapalı Çocuk oyun alanı Kafeterya & Restaurant, Açık Oyun & Spor Alanı  ve Atatürk Parkı Peyzaj düzenlemesi yer alacak.

"1 Projeyle 6 Hizmet Alanı" nı oluşturduklarını söyleyen Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN ‘’ Çocuklarımız bizim geleceğimizdir dolayısı ile çocuklarımıza yapılan yatırım Akdağmadeni'nin ve ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Çocuklarımıza yönelik yapılan çalışmalar, bizim için ayrıca bir öneme sahiptir. İlçemize yaptığımız yatırımlarla söz verdiğimiz gibi ilçemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Her şeyin en güzelini hak eden insanımıza yönelik daha nice güzel projeleri sizlerden aldığımız güçle başaracağız.’’ dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar