Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Restoran, kafeler ve kahvehaneler açılışa hazırlanıyor

Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında faaliyetleri durdurulan ve 1 Haziran Pazartesi günü yeniden hizmet vermeye başlayacak olan restoran, kafeler ve kahvehaneler açılışa hazırlanıyor.

Restoran, kafeler ve kahvehaneler açılışa hazırlanıyor
31 Mayıs 2020 12:00
202

Ergül Mobilya

Salgın tedbirleri kapsamında 21 Mart'tan itibaren faaliyetleri durdurulan kahvehaneler, restoran ve kafelerde açılış hazırlıklarına başlandı. 1 Haziran'da yeniden müşterileriyle buluşmaya hazırlanan işletmelerde, iş yerlerinin camlarının silindiği, yerlerin, masaların, sandalyeler ile mutfak ve diğer kapalı alanların özel solüsyonlarla dezenfekte edildiği görüldü.

 

Uzun bir aradan sonra yeniden hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen kahvehane işletmecisi Emin Eliaçık, “İş yerlerimizi titizlikle temizleyerek dezenfekte ediyoruz. Salgın hastalık nedeniyle sosyal mesafe kurallarını uygulayacak ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.

 

Kafe işletmecisi İlyas Doğan ise, “Uzun bir aradan sonra kafelerimiz yeniden açılıyor. Biz de iş yerimizde temizlik yapıp, eksik bulunan malzemelerimizi temin ederek hazırlıklarımızı tamamladık. Masalarımızı sosyal mesafe kuralına göre ayarladık. Masa ve sandalyelerde azalmaya gittik. Servislerde ise müşterilere tek kullanımlık tabak, bardak ve plastik çatal, kaşık hazırladık. Müşterilerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar