Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni Belediyesi yangın bölgelerine yardım kampanyası başlattı

Akdağmadeni Belediyesi tarafından yangın bölgelerinde evleri zarar gören vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere yardım kampanyası başlatıldı.

Akdağmadeni Belediyesi yangın bölgelerine yardım kampanyası başlattı
05 Ağustos 2021 13:19
648

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamasında “Ülkemizin birçok noktasında devam eden büyük yangınların bir kısmı kahraman ekiplerimiz ve fedakar vatandaşlarımızın gayretiyle kontrol altına alınmış olup bir kısmı da devam etmektedir. Yangın bölgelerinde evlerini kaybeden, bu zor süreçte büyük sıkıntılar yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak bizlerin en asli görevidir. Ülkemizde yaşanan her sıkıntıda Akdağmadeni halkı yardımseverliğini göstermiştir. Zaman birlik olup yaraları sarma zamanıdır. Akdağmadeni Belediyesi olarak yangından etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıyoruz. İrtibatlarımız sonucunda özellikle ihtiyacı hissedilen kullanılmamış ev eşyaları, yemek takımları, beyaz eşya, halı, kilim, battaniye, yorgan, yastık vb. yardım malzemeleri kabul edilecektir. Gönlü bol Akdağmadeni halkı her zaman olduğu gibi gereğini yapacak ve yangından etkilenen vatandaşlarımızı bir nebzede olsun rahatlatacak yardım kampanyasına destek verecektir” dedi.


Yardıma destek verecek ilçe halkına teşekkür eden Başkan Yalçın, yardımların belediye meydanında kurulan toplama noktasına bırakılabileceği gibi belediye ekipleri ile de irtibata geçilerek yardımların yapılabileceğini söyledi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar