Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat'ta Milli Savunma Üniversitesi Sınavı heyecanı yaşandı

Yozgat’ta Öğrenci ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı heyecanı yaşandı.

Yozgat'ta Milli Savunma Üniversitesi Sınavı heyecanı yaşandı
14 Haziran 2020 12:00
146

Ergül Mobilya

Yozgat'ta Öğrenci ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı heyecanı yaşandı.

 

Yozgat'ta Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 17 okul 221 salonda gerçekleştirilen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı, saat 10.15'te başladı. Adaylar saat 10.00'dan sonra sınava alınmadı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında binalar sınav öncesi Yozgat Belediyesi ekiplerince temizlenerek dezenfekte edildi.

 

Yozgat Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına giren adaylar, sosyal mesafeye dikkat edilerek sınav salonlarına alındı.

 

Adaylar bina girişine konulan dezenfektan ile ellerini dezenfekte ederken görevliler tarafından adaylara maske ve ıslak mendil dağıtıldı. Adaylar güvenlik görevlilerince baştan aşağı aranarak sınav salonlarına alındı.

 

Adaylar, sınav binasına girişte sosyal mesafeyi korumaları ve maske takmaları yönünde görevliler tarafından sıklıkla uyarıldı.

 

Sınava geç kalmak istemeyen bazı adayların koşarak sınav salonlarına geldikleri görüldü.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar