Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgat’ta ilk ders zili çaldı
Ana sınıfı ve birinci sınıflar, bugün çalan ders zili ile yüz yüze eğitimle okula başladı. İlk hafta 1 gün okula gidecek çocuklar, okula tek tek ve maske ile sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek alındı.
Yozgat’ta ilk ders zili çaldı
21 Eylül 2020 13:12
450

Ergül Mobilya
Ana sınıfı ve birinci sınıflar, bugün çalan ders zili ile yüz yüze eğitimle okula başladı. İlk hafta 1 gün okula gidecek çocuklar, okula tek tek ve maske ile sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek alındı. Yozgat Valisi Ziya Polat, minik öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak heyecanlarına ortak oldu. Vali Polat, "Okullarımızda tedbirler eksiksiz olarak alındı." İlkokul ve anaokulunda korona virüs önlemleri nedeniyle veliler okula alınmazken, öğretmenler her öğrenciyle tek tek ilgilendi.
 
Sınıfları tek tek dolaşan Vali Polat, öğrencilere başarı dileklerini iletti. Yeni eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitim verecek tüm ilkokul ve ana okullarda dezenfeksiyon çalışmalarının gerçekleştirildiğini kaydeden Polat, "Pandemi sürecinde ilkokul ve anaokullarımızda tedbirlerimizi arttırdık. Yeni eğitim-öğretim yılında okula 'merhaba' diyecek evlatlarımız hijyenik bir ortamda eğitim alacaklar. Tüm çabamız evlatlarımızın sağlıkla ve başarıyla eğitim-öğretim yılı geçirmeleri. Bu amaçla da çalışmalarımıza devam edeceğiz.  İlimize ve ülkemize hayırlı olsun. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.
 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar