Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat Belediyesi Üniversite Öğrencilerinin Yanında

Yozgat Belediyesi, pandemi sürecinden sonra üniversitelerin açılmasıyla birlikte, Yozgat Bozok Üniversitesine eğitim için gelecek olan öğrencilere yurt ve konaklama sorunu yaşamamaları için misafirhanelerde misafir edileceklerini bildirdi.

Yozgat Belediyesi Üniversite Öğrencilerinin Yanında
24 Eylül 2021 17:52
1086

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse Yozgat Bozok Üniversitesi öğrencilerinin yanında olduğunu ifade etti. Başkan Köse konu ile alakalı sosyal medya hesabı üzerinden duyuruda bulundu.

"Öğrencilerimizin Yanındayız"

Başkan Köse açıklamasında; " #YiğitlerŞehriYozgat’ımıza üniversite eğitimi için gelen kıymetli genç kardeşlerim; Kredi Yurtlar Kurumuna müracaat eden öğrencilerimizin yerleştirme işlemleri halen devam etmektedir. Geçici barınma sorunu yaşayabilecek gençlerimiz, Belediyemiz koordinesinde Valiliğimiz ve Üniversitemiz ile işbirliği halinde, kamu kurumlarımıza ait misafirhanelerde sizleri misafir etmeye hazırız. Konaklama sorunu yaşayan öğrencilerimiz 0354 217 20 00 Belediyemiz Özel Kalem Müdürlüğü’ne ait numarayı veya Valiliğimiz Açık Kapı Müdürlüğüne ait 0354 212 49 08 – 212 22 07- 212 43 37 numaralı telefonları arayabilirler." ifadelerine yer verdi.

 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar