Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

YOBÜ Ebelik Bölümü ilk mezunlarının hediyesi Bilal Şahin'den

Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü 2020-2021 Akademik yılı ilk mezunlarını verdi. Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin, mezun olan tüm öğrencilere ve öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.

YOBÜ Ebelik Bölümü ilk mezunlarının hediyesi Bilal Şahin'den
27 Haziran 2021 14:33
1136

Ergül Mobilya

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü Mezuniyet Töreni’ne Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Uğur Kölemen, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevinç Polat, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ferit Çiçekçioğlu, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Nilüfer Çelebi,  Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, öğretim elemanları, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Bilal Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümünden mezun olan bütün öğrencilere ve bütün akademisyenlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Hayırsever İş insanı Bilal Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümünün ilk mezunlarının mezuniyet sevinçlerine ortak olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Şahin, Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik bölümünde donanımlı bir eğitim alarak mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ebe olarak görev yapacak kardeşlerim bir neslin devamının sağlanmasına yaptıkları görev ile katkıda bulunacaklar. Bu duygularla sizleri en iyi şekilde yetiştirerek mezun olmanıza vesile olan tüm hocalarınıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Mezuniyetiniz hayırlı olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ebelik bölümünde dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinden sonra mezun öğrenciler kep fırlatarak mezuniyetlerini coşkuyla kutladı. Hep bir ağızdan Ebelik andını okuyan öğrenciler mezun olmanın gururu ve sevincini yaşadı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Mustafa topçu
28 Haziran 2021 21:48
Saygıdeğer patronumuza işçileri olarak müteşekkiriz işçilerine de aynı hassasiyeti göstermekte Allah kendisin den Razı memnun hoşnut olsun iki cihanda ödüllendirsin inşeallah

En çok okunanlar