Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

YOBÜ ailesi iftar sofrasında bir araya geldi

Yozgat Bozok Üniversitesi akademik ve idari personeli ve öğrenciler verilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

YOBÜ ailesi iftar sofrasında bir araya geldi
17 Nisan 2022 11:31
1313

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ev sahipliğinde Merkezi Yemekhane'de düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda akademik ve idari personel ve öğrenciler katıldı. 
Ezanın okunmasıyla Ramazan ayının bereketli sofrasında oruçlarını birlikte açan Yozgat Bozok Üniversitesi Ailesi, birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiledi.

İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Rektör Karadağ, bu manevi atmosferde Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşma adına düzenlenen iftar programına gösterilen katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: 

"Yozgat Bozok Üniversitesi birlik, beraberlik ve kardeşlik şuuru içerisinde kurulduğu günden bu yana bayrağı daha yükseklere taşıma gayreti içerisinde olmuştur. Aynı masa etrafında toplantığımız bu iftar sofrası da bu birlik ve beraberliğin en güzel fotoğrafı olsa gerektir. Sizlerle birlikte, inanç ve kararlılıkla üniversitemizi marka üniversite yapma yolunda çalışmaya devam edeceğiz. Burada bulunmanızdan ve iftarın güzelliğini, bereketini birlikte yaşamaktan dolayı mutluluğumu tekrar ifade etmek istiyorum. Bu güzel zaman dilimi hürmetine Rabbimizden vatanımızı, milletimizi ve İslam dünyasını her türlü kötülükten ve şer güçlerden muhafaza etmesinin diliyorum. Özellikle Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak bütün çalışanlarımıza, aile fertleriyle beraber sağlık ve sıhhat diliyor bayramı da yine aynı şevk ve heyecanla kutlamayı Cenab-ı Hak'tan temenni ediyorum.”

Rektör konuşmasının sonunda "İftar davetimize katılımlarından dolayı akademik ve idari personelimiz ve aileleri başta olmak üzere, aramızda bulunan tüm sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca iftar yemeğine verdikleri destekten dolayı memleketimizin medar-ı iftiharı, iş insanlarımızdan Satılmış Şahin Beyefendiye şahsım ve üniversitem adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar