Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Türkiye Oyuncu Beyinler Şampiyonası'nda Ayşe Ilıcak AİHL Ortaokulu yarı finale çıktı

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) ve Tübitak'ın iş birliği yapılan Türkiye Oyuncu Beyinler Şampiyonası'nda Yozgat Ayşe Ilıcak AİHL Orta Okulu 500 tam puan ile Türkiye 1. olarak yarı finale çıktı.

Türkiye Oyuncu Beyinler Şampiyonası'nda Ayşe Ilıcak AİHL Ortaokulu yarı finale çıktı
27 Nisan 2021 17:20
772

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Türkiye Beyin Oyunları Şampiyonası 17 Nisan Cumartesi günü saat 15:30'da binlerce okul, binlerce öğrenci ter döktü. 19 Soru kategorisi ve 25 beyin yakan sorudan oluşan şampiyonada Yozgat Ayşe Ilıcak AİHL Orta Okulu, 1 aydan fazla bir süre ZOOM ve diğer platformlar üzerinden yaptığı çalışmaların karşılığını alarak, kolejleri, bilim sanat merkezlerini ve ortaokulların hepsini gerisinde bıraktı.

Yozgat Ayşe Ilıcak AİHL Ortaokulu  500 tam puan ile genel sıralamada Türkiye 1. olarak yarı finale çıktı. Yozgat Ayşe Ilıcak AİHL Ortaokulu öğrencilerinden M.Ali BAŞER, M. Furkan COŞKUN ve M.Burak GÖÇMEN, danışman ve koordinatör hocaları Ahmet KÖSER ile yarışmaya katıldı.

Yozgat Medya Grubu olarak öğrencilerimizi, ailelerini ve okulumuz Yozgat Ayşe Ilıcak AİHL Ortaokulu'nu  tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar