Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Sorgun Belediyesi ve MYO’dan tercih çadırı

Bozok Üniversitesi Sorgun Meslek Yüksekokulu ve Sorgun Belediyesi, üniversiteyi kazanan öğrencilere yönelik tercih çadırı açtı.

Sorgun Belediyesi ve MYO’dan tercih çadırı
17 Ağustos 2021 13:46
559

Ergül Mobilya

Şakir Efendi Şehir Meydanı’nda kurulan çadır 17-20 Ağustos tarihinde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretsiz olarak üniversite tercihinde bulunacak adaylara hizmet verecek. Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci kurulan tercih çadırı ile üniversite tercihi yapacak adayları doğru bir şekilde yönlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Başkan Ekinci, "Belediyemizin Bozok Üniversitesi Sorgun Meslek Yüksekokulu işbirliği ile açılan tercih çadırımızda, bu yıl yapılan üniversite sınavında başarılı olan öğrencilere hangi üniversiteleri tercih edeceklerine yönelik Meslek Yüksek Okulu görevlilerimiz danışmanlık hizmeti veriyor. Doğru bilgiyi kaynağından alıyorlar. Öğrencilerimiz bazen yanlış tercih nedeniyle istemediği bir okula yerleştiği gibi bazen de açıkta kalabiliyor. Öğrencilerimize bu duruma düşmemeleri için en iyi tercihleri yaptırmaya çalışıyoruz. Tercih çadırımız 17-20 Ağustos tarihinde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretsiz olarak üniversite tercihinde bulunacak adaylara hizmet verecektir. Öğrenci kardeşlerimizin yapacağı tercihlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci, tercih çadırının 20 Ağustos mesai bitimine kadar hizmet vereceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar