Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

SORGED'in E Kariyer günleri etkinlikleri devam ediyor

Yozgat’ın Sorgun ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Sorgun Gençlik Derneği (SORGED), "E-Kariyer Günleri" kapsamında seminer ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

SORGED'in E Kariyer günleri etkinlikleri devam ediyor
27 Aralık 2020 14:00
492

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz yaptığı açıklamada; “Türkiye’de Mart 2020 tarihinden itibaren içerisinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisinin hayatı, ihtiyaçları ve duygusal durumu etkileyen, değiştiren birçok süreç yaşanmaktadır. Koronavirüs sürecinde sosyal mesafenin artması ve sanal buluşmaların fiziksel buluşmaların yerini alması sebebiyle gençlerin psikolojik olarak zorlandıkları görülmektedir. Bu süreçte Sorgun Gençlik Derneği olarak gençlerin yanında olmaya ve onlar için çeşitli eğitim, kurs, seminer ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz.

Alanında uzman İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından gençlere; iş görüşmelerinde ilk izlenim, firmaların aradığı kriterler, mülakata hazırlık, en sık karşılaşılan sorular ve CV hazırlama ve mülakat teknikleri konularında bilgiler verilmiştir. Aynı zamanda İnsan Kaynakları uzmanları görev aldıkları firmalarda açık iş ilanları hakkında bilgi verdi.

E-Kariyer Günlerine üniversite öğrencileri, yeni mezunları iş arama sürecinde olan bin 676 genç katılmıştır.

Koronavirüs sürecinde gençlerin yanında olmaya ve onların mesleki ve kişisel gelişimleri için eğitim, kurs ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar