Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Saraykent'te sabah namazı buluşması

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu Değerler Özümüzdür projesi kapsamında öğrencilerle sabah namazı buluşması gerçekleştirildi.

Saraykent'te sabah namazı buluşması
04 Ocak 2022 08:28
1450

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Saraykent Kaymakamı Ali Açıkgöz, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Doğan, Müftü Yasin Baykal’ın da katılımıyla gerçekleşen sabah namazı buluşması Fatih Camii'nde yapıldı. Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şehit Mustafa Eser Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin katıldığı sabah namazı etkinliğinde dualar okunup ilahiler söylendi.

Kaymakam Ali Açıkgöz, namazdan sonra öğrencilerle kahvaltı yapıp, pansiyonlar hakkında Milli Eğitim Müdürü Ahmet Doğan’dan bilgiler aldı. Pansiyonda kahvaltının çok güzel olduğunu belirten Kaymakam Açıkgöz, öğrencileri böyle güzel bir programda, böylesine güzel bir vakitte bir arada gördüğüm için duyduğum memnuniyeti kelimelerle ifade edemem. Bu kardeşlerimiz, iman ve ahlaklarıyla çevrelerine örnek olacaklar. Genç kardeşlerimizi yetiştiren ailelerine teşekkür ediyorum. Gençlerimizin her yönden yetişmesi için gayret sarfeden Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Doğan’ı ve Müftümüz Yasin Baykal’ı bu güzel etkinliğe öncülük ettikleri için tebrik ediyorum, dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar