Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Şahin eğitime desteğini sürdürüyor

Hayırsever iş adamı Bilal Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Bilal Şahin İlahiyat Fakültesinde okuyan 120 öğrenciye ayrı ayrı tefsir ve şair kitaplarından oluşan hediye paketi gönderdi.

Şahin eğitime desteğini sürdürüyor
19 Ekim 2020 13:26
1973

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat’a çok sayıda eser kazandırmasının yanında eğitim alanında da Yozgat Bozok Üniversitesi’ne modern bir İlahiyat Fakültesi binası ve uygulama cami yaptırarak bağışlayan hayırsever iş insanı Bilal Şahin'den Yozgat Bozok Üniversitesi Bilal Şahin İlahiyat Fakültesinde okuyan 30'u erkek 80'i kız olmak üzere toplam 120 öğrenciye her birine ayrı ayrı hazırlattığı tefsir ve şair kitaplarından oluşan hediye paketlerini öğrencilere gönderdi. Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi bilgi işlem merkezine de 61 adet bilgisayar hediye etti.

Hayırsever işadamı Bilal Şahin, "Bir şehrin, bir bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişip kalkınmasında eğitim ve eğitim kurumlarının çok önemli olduğunu belirtti. Yozgat’ta da üniversitemizin hızla büyüyüp gelişmesi, öğrenci sayısının her geçen gün artması bizleri mutlu etmektedir. Eğitim konusunda sadece devletimiz değil, iş adamlarımız, sanayicilerimiz, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarımızın da sorumluk duyması gerekmektedir. Bizlerde elimizden geldiği kadar doğup büyüdüğümüz topraklara hizmet etmek istiyoruz ve elimizden geldiği kadar da hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Ömer faruk şahingöz
21 Ekim 2020 19:29
Ben yozgat merkezde oturuyorum evimiz kira 10.sınıfa gidiyorum abim 12. sınıfa gidiyor babam askeri ücret alıyor eve zar zor internet bağlattık bize de yardım edilmesini istiyorum . lütfen!
Gonca beker
20 Ekim 2020 02:26
Sorgunda oturuyorum evim kira nolur yardım edin
Gonca beker
20 Ekim 2020 02:23
Benimde iki çocuğum var derslere katilamiyoruz bilgisayar alacak gücüm yok nolur yardımcı olun
Yozgatlı
19 Ekim 2020 14:23
Bilal bey'e helal olsun güzel işler bunlar ama keşke an azından paket içeriği zayıf tutulup diğer arkadaşlara da verilebilirdi şimdi bazı arkadaşlara verildi bazı ihtiyaç sahibi arkadaşlara hiç verilmedi, sağlık olsun
Murat Coşkun
19 Ekim 2020 13:37
Ben saraykente 3 öğrenci velisiyim çocuklar ders yapmakta zorlanıyorlar bilgisayarları olmadığı için benim cocuklarimada yardımcı olurmusunuz tesekur ederim yardımlarınızdan dolayi

En çok okunanlar