Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Rektör Karadağ personellerle bir araya geldi

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) personeli ile bir araya geldi.

Rektör Karadağ personellerle bir araya geldi
14 Nisan 2022 01:25
1662

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Toplantıda bir konuşma yapan Rektör Karadağ, pandemi sürecinin olmazsa olmazı haline gelen uzaktan eğitimle beraber eğitimde de ilklerin yaşandığını söyledi. Pandemi süreciyle birlikte okulların tatil edilmesi ve derslerin uzaktan öğretim modeliyle verilmesi kararının alınmasının ardından harekete geçtiklerini belirterek;  “Yozgat Bozok Üniversitesi, Covid-19 salgını sonrası kendi bilgi işlem altyapısı ile kurduğu uzaktan eğitim sistemi ile örgün eğitimdeki yüksek kalite standardını internet ortamına taşıyıp gerekli yapılanmayı sağlayarak yeni sisteme adapte oldu. Genç, dinamik, ne yaptığını bilen ve alanında tecrübeli arkadaşlarımız tarafından bir sistem kuruldu. Bu sistemin adı BOYSİS’ti. BOYSİS yönetim sistemimiz ve buna birleşik olarak mobil sistemimiz alanında büyük bir çığır açtı. Çünkü Türkiye’de kendi yönetim sistemini kurmuş, buna bütünleşik mobil uygulama oluşturmuş sayısı çok az üniversitemiz vardı. Bu alanda önemli bir başarı hikâyesi yazdık. Bugün de burada uzaktan eğitim süreçlerinin başarı ile yürütülmesinde büyük katkıları olan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yücel Güney başta olmak üzere Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimiz personelimiz ile bir araya geldik.  Tüm çalışma arkadaşlarıma göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Toplantı sonrası Rektör Karadağ, üstün gayret ve başarılarından dolayı Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi personeline Teşekkür Belgelerini takdim etti.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar