Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Rektör Karadağ'a ziyaret

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ziyaret etti.

Rektör Karadağ'a ziyaret
30 Mart 2022 11:24
1956

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Bozok Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘Uyuşturucu ile Mücadelede Bilim’ konulu sempozyuma konuşmacı olarak katılan Rektör Profesör Dr. Saffet Köse, program sonrası Rektör Profesör Dr. Ahmet Karadağ ile rektörlük makamında bir araya geldi.   Ziyaretlerinden ve sempozyuma yaptıkları değerli katkılardan dolayı, Köse’ye teşekkür eden Karadağ, mevkidaşıyla fikir alışverişinde bulunarak üniversiteler olarak karşılıklı işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti. Köse de, sonuçları itibariyle faydalı olacağına inandığı önemli bir sempozyum dolayısıyla Yozgat'ta bulunmaktan ve misafirperverliklerinden dolayı Karadağ'a teşekkür etti.

NEZAKET ZİYARETİ

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Profesör Dr. Alim Yıldız,  Rektör Profesör Dr. Ahmet Karadağ’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette iki komşu şehir üniversitesinin iş birliğinin güçlendirilmesi ve bölgesel kalkınma için yapılan çalışmaların daha da artırılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretin sonunda Karadağ, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Profesör Dr. Alim Yıldız’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.


DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar