Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

"Kütüphanesiz okul kalmayacak" projesi toplantısı gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı başkanlığında okullarında kütüphanesi bulunmayan okul müdürlerinin katılımıyla video konferans sistemi üzerinden toplantı gerçekleştirildi.

"Kütüphanesiz okul kalmayacak" projesi toplantısı gerçekleştirildi
30 Kasım 2021 11:46
861

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Kütüphanesi olmayan okulların kütüphane kurulacak yer ile ilgili ihtiyaçları ve talepleri alınarak, süreç hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ''Kütüphanesiz Okul Kalmayacak '' projesiyle koordineli başlatılan ''Kitaplara Göz Değsin'' projesi kapsamında yapılan kitap toplama kampanyalarla ilgili bilgi alış verişinde bulunarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yeni kurulacak okul kütüphanelerinin tefrişatının Merkez Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sorgun Osman Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Yerköy Şehit Ferhat Gökdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin ortaklaşa üretimi sonucunda yapıldığını dile getiren Milli Eğitim Müdürü Yazıcı, kütüphanelerin kurulmasında emek ve gayret sağlayan herkese teşekkür etti.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar