Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, Tıp öğrencilerini unutmadı

Yozgat’a eğitim başta olmak üzere, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda önemli katkılar sağlayan hayırsever iş insanı Bilal Şahin, Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimlerini sürdüren geleceğin hekimi 650 öğrenciye çeşitli hediyeler göndererek sevindirdi. 

Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, Tıp öğrencilerini unutmadı
10 Kasım 2021 13:24
3047

Ergül Mobilya

Yozgat Bozok Üniversitesine, Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi, camii ve binası başta olmak üzere, Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin tıbbi araç gereçleri, Mimarlık - Mühendislik Fakültesi ve Bilal Şahin İlahiyat Fakültesine laboratuvar ve kütüphane,  Bozok Üniversitesi Batı Kampüsü nizamiye giriş kapısı, Gedikhasanlı Köyü’nde 110 dekar alandan oluşan Gedikhasanlı Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi, Fen Edebiyat Fakültesi öğrencilerine kitap bağışı,  uluslararası öğrencilerin kullanımına sunulacak ve kısa bir süre sonra tamamlanacak olan  Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) binası gibi  Yozgat Bozok Üniversitesinin  her alanda gelişim süreçlerine sayısız ve önemli katkılar sunan hayırsever iş insanı Bilal Şahin, bu kez de  yükseköğrenim gören öğrencileri sevindirdi.

Bozok Üniversitesinin mezuniyet töreninde, gerek akademisyen gerekse öğrencilere çeşitli hediyeler takdim eden Şahin, şimdi de Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimlerini sürdüren geleceğin hekimi 650 öğrenciye çeşitli hediyeler göndererek sevindirdi. 


Her fırsatta Yozgat Bozok üniversitesinin ve öğrencilerinin yanında olduğunu belirten hayırsever iş insanı Bilal Şahin, onlar bize ailelerinin emaneti kendilerini asla yalnız hissetmemeleri gerekiyor.  Öğrencilerimizin biz her zaman yanındayız. Onları sevindirmek ve mutlu etmekten ben de çok mutluluk duyuyorum. Küçük, büyük her kesimden insanları çeşitli vesilelerle sevindirmek bana huzur ve mutluluk veriyor. Dün olduğu gibi bugün de yarın da öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğim” dedi.


Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ’da üniversitemize fiziki anlamda eserler kazandırarak önemli katkılar sunan, öğrencilerimizin  en iyi şartlarda eğitim ve öğretim görmeleri, teknik ve fiziki donanım, bilimsel altyapı noktasında önemli destekler vererek her zaman yanında olan ve çeşitli hediyelerle sevindirerek onları unutmayan hayır sever iş insanı Bilal Şahin Bey’e  yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar