Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor
Yozgatlı Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin tarafından Yozgat Bozok Üniversitesi Kampüsünde inşa edilen Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi ( TÖMER) binası inşaatı hızla devam ediyor.
Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor
17 Temmuz 2021 18:00
4932

Ergül Mobilya

Hayırsever iş insanı Bilal Şahin tarafından Bilal Şahin Batı Kampüsünde inşa edilen Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) binası inşaatı hızla devam ediyor. 2021-2022 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi planlanıyor.

Toplam 2 bin metre kare alan üzerine iki katlı ve iki ayrı bloktan oluşan binada 10 adet 18 kişilik sınıf, 50 kişilik amfi sınıf, 50 kişilik bilgisayar odası, 5 okutman, 1 öğretmen, 1 müdür,  2 müdür yardımcısı, 1 memur odası ve 70 metrekare kafeterya bulunuyor. Temeli atılan Bilal Şahin Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi binası bu yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılacak.

Hayırsever İş insanı Bilal Şahin, vatanını ve bayrağını seven her iş insanının bölgesini ve ülkesini kalkındırma mecburiyeti olduğunu ifade ederek kültür elçilerimiz olan uluslararası öğrencilerimize TÖMER binasının faydalı olacağını dile getirdi. Şahin, atlarıyla tüm kıtayı fetheden  atalarımızın emaneti olan kültür elçilerimizin modern ve ferah ortamda eğitimlerini sürdürmelerini amaçladıklarını vurguladı.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar