Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Bilal Şahin köy okullarına destek vermeye devam ediyor
Hayırsever İş insanı Bilal Şahin, eğitime destek vermeye devam ediyor. Şahin, Esenli Köyü Bilal Şahin İlk Okulu ve Esenli Bilal Şahin İmam Hatip Orta Okulunda eğitim gören öğrencilere ve öğretmenlere toplamda 80 adet tablet, 27 adet laptop ve 9 adet yazıcı ve bir çok hediye ile destekte bulundu.
Bilal Şahin köy okullarına destek vermeye devam ediyor
18 Ekim 2020 14:46
1079

Ergül Mobilya

Hayırsever iş adamı Şahin, “Amacımız köylerde eğitim gören öğrencilerimizin de, şehirlerdeki çocuklarımız gibi eğitim almalarına katkıda bulunmak. Köydeki çocuklarımız da kendini geliştirsin, başarılar elde etsin istiyorum” dedi.

Okulun ve öğrencilerin bir çok ihtiyacına destek olan Şahin, “Esenli Köyü Bilal Şahin İlk Okulu ve Esenli Bilal Şahin İmam Hatip Orta Okulumuza 80 adet tablet, 27 adet laptop, 9 adet çok fonksiyonlu yazıcı, ana sınıfının bütün ihtiyaçları, öğretmenlerimize kıyafet, ayakkabı, şemsiye ve kitap, okulda bulunan öğretmen ve öğrencilere özel yapım kalemler, tüm öğrencilerimize tablet, kıyafet, ayakkabı, halk oyunları kıyafetleri ve ayakkabıları, Kuran’ı kerim, Kuran’ı kerim meali, tefsir kitapları, seccade, duvar saatleri, zikirmatik, şal, cüzdan, çorap, tırnak makası, tüm sınıflara ateş ölçer, kolonya, dezenfektan, maske, masa örtüsü göndererek onların da mutlu olmasına vesile olmak benim için bir gururdur” diyerek destek vermekten mutluluk duyduğunu ifade etti. 

Esenli Köyü Bilal Şahin İlk Okulu ve Esenli Bilal Şahin İmam Hatip Orta Okulu yöneticisi, Şahin’e teşekkür ederek, “Bilal bey her zaman olduğu gibi bu dönemde de öğretmen ve öğrencilerimizi unutmadı. Öğrencilerimizin koronavirüs pandemisi sürecinde online derslere rahatlıkla katılabilmeleri için tablet, bilgisayar vb. birçok hediyeler gönderdi. Allah kendisinden razı olsun. Okulumuzun bütün ihtiyaçlarını karşılıyor” dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar