Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Bilal Şahin, köy okullarına destek vermeye devam ediyor

Eğitime verdiği önemle tanınan Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin; Esenli, Gedikhasanlı köyü İlk ve Ortaokullarından sonra, Şefaatli Paşaköy İlk ve Ortaokulunun tüm sınıflarına aklıllı tahta hediye etti. Eğitim gören 78 öğrenci ve 9 öğretmene de çeşitli hediyeler gönderdi.

Bilal Şahin, köy okullarına destek vermeye devam ediyor
14 Eylül 2021 13:51
1249

Ergül Mobilya

Eğitime verdiği önemle tanınan Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin; Esenli, Gedikhasanlı köyü İlk ve Ortaokullarından sonra, Şefaatli Paşaköy İlk ve Ortaokulunun eksiklerini tamamladı. Tüm sınıflara akıllı tahta takdırdı. Eğitim gören 78 öğrenci ve 11 öğretmene de çeşitli hediyeler gönderdi.


Esenli ve Gedikhasanlı ortaokullarını teknoloji okuluna dönüştüren Şahin, Şefaatli'ye bağlı Paşaköy İlk ve Ortaokulunun okul sınırlarını belirleyen ve öğrenciler için daha güvenli alan oluşmasında okulun eksiği olan istinat duvarını önceden inşa ettirmişti. Bu defa da tüm sınıflara akıllı tahta hediye etti.
Paşaköy Ortaokulunda eğitim gören 78 öğrenciye Kur'an-ı Kerim, seccade, ilhimal ve hikaye kitaplarının içerisinde bulunduğu hediye paketlerini Yozgat Kraft Torba Fabrikası Genel Müdürü Recep Şakı tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Hayırsever iş adamı Şahin, “Amacım köylerde eğitim gören öğrencilerimizin de, şehirlerdeki çocuklarımız gibi eğitim almalarına katkıda bulunmak. Köydeki çocuklarımız da kendini geliştirsin, başarılar elde etsin istiyorum” dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar