Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Bilal Şahin: 96 öğrenciye bisiklet hediye etti

Yozgat il genelinde başta eğitim olmak üzere yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile örnek teşkil eden Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Sorgun İlçesine Bağlı Gedikahasanlı ilk ve ortaokulunda eğitim, öğretim gören 96 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Bilal Şahin: 96 öğrenciye bisiklet hediye etti
10 Ekim 2021 16:25
1986

Ergül Mobilya

Yozgat Merkez başta olmak üzere; ilçe, belde ve köylerinde yaptığı hizmetlerle iz bırakan İşadamı Bilal Şahin, Gedikhasanlı köyü ilk ve ortaokulunda eğitim gören 96 öğrenciye bisiklet dağıtarak çocukları sevindirdi.

Gedikahasanlı İlk ve Ortaokulu  bahçesinde düzenlenen bisiklet dağıtımına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öcal, yaptığı konuşmada  İşadamı Bilal Şahin’ne teşekkür etti.

Öcal, İşadamı Bilal Şahin’in  hayırsever biri olduğunu belirterek, Yozgat il genelinde  başta eğitim olmak üzere bir çok hizmete katkıda bulunduğunu söyledi.

Eğitime verdiği destekten dolayı İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür eden Öcal, “Yaptığı hizmetler ve hayır işleri ile herkese örnek olan İşadamı Bilal Şahin, eğitime desteğini sürdürüyor. Bilal Şahin bey, bir hayra daha imza atarak, Gedikasanlı köyümüz okulundaki  bütün öğrencilerimize bisiklet hediye ederek sevindirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin.”diye konuştu.

Adeta bayram sevinci yaşayan öğrenciler, Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e teşekkür ederek, “Bilal amcadan Allah razı olsun. Bizleri çok mutlu etti. Onunla gurur duyuyoruz.”şeklinde konuştu.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar