Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni Belediyesi kreşinden unutulmaz yıl sonu gösterisi

Akdağmadeni Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı en önemli yatırımlardan bir tanesi olan ve Akdağmadeni’nde büyük bir eksikliği kapatan Bizim Ev Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde yıl sonu heyecanı yaşandı.

Akdağmadeni Belediyesi kreşinden unutulmaz yıl sonu gösterisi
19 Haziran 2022 13:06
335

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Kreş öğrencileri ve öğretmenleri tarafından düzenlenen yıl sonu gösterisi renkli anlara sahne oldu. Belediye konferans salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih YALÇIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy CEYLAN, kreşte eğitim gören öğrenciler ve veliler katıldı.

Yıl sonu etkinliğinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih YALÇIN ‘’İhtiyaç odaklı, hayata dokunan, geleceğe yön veren, merkezinde insanın, doğanın ve çevrenin olduğu yatırımların hayaliye yola çıkmıştık. Bizim Evi de böyle bir hayalin ürünü olarak ilçemize kazandırdık. İsmini bile belki aylarca düşünerek planladık. Buraya gelen bütün çocuklar burası ‘’Bizim Ev’’ desin, gelen velilerimiz burası ‘’Bizim Ev’’ desin. Burası gerçekten bizim ev oldu. Çok şükür dönem arasında hizmete başlamamıza rağmen vatandaşlarımızın kurumumuza güveni, bizlerinde desteğiyle ‘’Bizim Ev’’ öğrenci sayısı öngördüğümüzün iki katına ulaştı. Bu süreçte özellikle velilerimi ile fikir alışverişi yaparak önce bir veli sonra kurum amiri olarak eğitim kalitemizi sürekli yükseltmek için çalışmalarımız oldu. Sonuç olarak ‘’Bizim Ev’’ çocuklarımızın güzel zaman geçirdiği, kaliteli zaman geçirdiği, birbirleriyle oynadığı, eğlendiği, arkadaşlıklarını pekiştirdiği bir ortam haline geldi. Buraya ağlayarak başlayan çocuklarımızın tamamı birlikte hareket etmeyi, birlikte oynamayı, birlikte eğlenmeyi öğrenmişler ‘’Biz’’ olmuşlar. Bugün de inşallah o bizin bir ürününü burada sergileyecekler. Ben özellikle kurumumuza güveniniz ve buraya katılımlarınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.’’ dedi.

Başkan YALÇIN’ın konuşmasının ardından minik öğrenciler öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları bir birinden güzel oyunları sergilediler. Sahne performanslarıyla dikkat çeken öğrenciler unutulmayacak güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Program sonunda 6. Yaşını ve son yılını tamamlayan öğrencilere diplomaları verildi. Program bol bol hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar