Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgat'ta yılbaşı öncesi sahte içki operasyonu
Sorgun'da yılbaşı öncesi sahte içki üreterek, piyasaya sürecekleleri tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı.
Yozgat'ta yılbaşı öncesi sahte içki operasyonu
30 Aralık 2020 12:35
1076

Sorgun'da yılbaşı öncesi sahte içki üreterek, piyasaya sürecekleleri tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 320 litre sahte alkollü içki ile 3 dipfrize dolap ve 6 varil içerisinde olmak üzere toplam alkol yapımında kullanılan 2700 litre hammadde, sahte rakı üretiminde kullanılan 1 adet damıtma mekanizması, tüp, ocak, boru sistemi ve 10 litre anason ile birlikte 3 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.

Yozgat İl Jandarma Komutanlığınca; yapılan istihbari çalışmalar sonucunda 29 Aralık 2020 günü gece saatlerinde Sorgun ilçesinde şüpheli şahısların ikamet ettikleri ev ile bağ evlerine yapılan operasyon sonucunda piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış 320 litre sahte alkollü içki ile 3 dipfrize dolap ve 6 varil içerisinde olmak üzere toplam alkol yapımında kullanılan 2700 litre hammadde, sahte rakı üretiminde kullanılan 1 adet damıtma mekanizması, tüp, ocak, boru sistemi ve 10 litre anason ile birlikte 3 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir.


Olayın şüphelisi olarak (B.A.), (H.E.), (B.Y.), ve (H.T.), isimli şahıslar suçüstü yakalanmış olup; (H.E.), ile (B.A.), isimli şüpheliler C.Savcısının talimatıyla gözaltına alınarak adli tahkikata başlanılmıştır.

Yorumlar


Kamil
30 Aralık 2020 18:55
4 kişi değil 2 kişi gözaltına alındı... 2'si serbest bırakıldı!

En çok okunanlar