Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat'ta uyuşturucu operasyonu bir tutuklama

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonda, uyuşturucu madde imal ve ticareti yapmak suçundan 4 şüpheli şahıs yakalandı. Y.A. isimli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yozgat'ta uyuşturucu operasyonu bir tutuklama
24 Mart 2022 15:26
3408

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde Yozgat Merkezde ikamet eden ve uyuşturucu madde imal ve ticareti yaptığı yönünde bilgiler elde edilen (Y.A.), (K.A.), (M.A.) ve (B.Ü.) hakkında Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. 

Yürütülen soruşturma kapsamında Yozgat merkezde olduğu tespit edilen 4 şüpheli şahıs düzenlenen Operasyon ile yakalandı. Şüpheli şahısların evlerinde yapılan arama neticesinde uyuşturucu ve uyarıcı madde olduğu değerlendirilen Galara cinsi toplam 42 adet hap ve 1 adet faturasız kurusıkı tabanca ele geçirildi.

(M.A.), (K.A.) ve (B.Ü.) isimli şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan cezai işlem uygulanan 3 şahıs adli makamlarca serbest bırakıldı. Uyuşturucu Madde İmal ve Ticaretini Yapmak suçundan adli makamlara sevk edilen (Y.A.) isimli şahıs ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar