Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Emniyetin başarısı takdir ediliyor

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı operasyonları dikkat çekiyor. Özellikle asayiş ve trafik operasyon ve uygulamalarında suçlulara aman verilmiyor.

Emniyetin başarısı takdir ediliyor
30 Ağustos 2021 13:31
522

Ergül Mobilya

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün göreve gelmesi ile birlikte Yozgat’ta ve ilçelerinde denetimlerini sıklaştırdı. İl Emniyet Müdürlüğü her hafta  farklı bir ilçede yapılan asayiş uygulamasını bu hafta Yerköy’de yaptı. İlçede yapılan uygulamada uyuşturucu ve çeşitli suç aletleri ile 2 adet pitbull cinsi köpek ele geçirdi.

İl Emniyet Müdürlüğünde yapılan açıklamada, “Her hafta farklı bir ilçede yapılan asayiş uygulamalarında bu hafta da Yerköy'de, Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü'nden   gönderilen personel ve Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri ile birlikte Yerköy Cumhuriyet Başsavcılığı koordineli  umuma açık yerlerde yapılan uygulamalarda; 45.55 gram uyuşturucu madde (metamfetamin),  2 Adet sallama, 1 Adet satır ve iş yeri eklentisinde 2 Adet  pitbull cinsi köpek ele geçirilmiştir. Hemşerilerimizin huzur ve güvenliği için Yozgat Emniyet Müdürlüğü olarak hiç durmadan çalışmaya devam edilecektir” ifadelerine yer verildi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


İsmet ibiş
30 Ağustos 2021 18:03
Tebrik ederim. Sayın Müdürüm

En çok okunanlar